Rocky Toral Ecolodge Descriptionسوییت لوکس تورال، یک کران سنگی طبیعی مستقل است که از آغاز سال ۱۳۹۶ پذیرای میهمانان عزیز می‌باشد. این کرانه دارای دو باب اتاق و ظرفیت پذیرایی از ۵ نفر را داراست، همچنین یک باب آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام بسیار لوکس از سایر امکانات این سوییت است.

آب لوله‌کشی شده به سوییت از چشمه آب معدنی معروف سلطان داغی، که از بهترین آب‌های معدنی ایران و مفید برای امراض کلیوی است تامین گردیده است.

آب و هوا و ویژگی‌های طبیعی

آب و هوای کندوان، کوهستان و ییلاقی بوده و از طبیعت و هوایی بسیار مطبوع در تابستان و بهار بهره می‌برد. در فصل پاییز طبیعت هزار رنگ از برگ‌های درختان و سبزه و مراتع رخ نمایی می‌نماید و زمستان سفید پوش از ویژگی‌های این منطقه است.

سیستم گرمایشی سوییت تلفیقی از سیستم سنتی (کرسی) و شوفاژ روشن است که بخصوص در فصول سرد فضایی دلچسب و به یاد ماندنی بوجود می‌آورد.

باغات مجاور روستا در موقعیت و نمایی بسیار عالی از سوییت قرار دارند که در راستای رودخانه کندوان چایی و مجاور با جاده کندوان به منطقه خوش آب و هوای ارشد چمن کشیده شده و منطقه‌ای زیبا برای تفرج و گردش میهمانان فراهم آورده است.

East Azerbaijan eco-lodge Eco lodge Ecolodge Ecolodge Ecolodge ecotourism Ecotourism Ecotourism Iran Iran Touring Kandovan Nature Osku Rocky Suite Stay Tabriz Toral Tourism

Related cities