Questionnaire


«جایزه بومگردی سیدهاشم» با هدف انتخاب اقامتگاه‌های بومگردی برتر کشور از منظر مهمان نوازی و توسعه پایدار در سال ۱۳۹۸ بنیاد نهاده شد.

این جایزه به یادبود مرحوم «سید هاشم طباطبایی» از بنیان‌گذاران اقامتگاه‌های بومگردی کشور (با راه‌اندازی اقامتگاه «بارانداز طباطبایی» در سال ۱۳۸۶) و به پاس خدمات بی‌دریغ آن بزرگوار به جامعه بومگردی کشور و همچنین روحیه مهمان‌نوازی مثال زدنی آن مرحوم، «جایزه بومگردی سید هاشم» نام گرفت.

قرار بود که نخستین دوره از این جایزه در سال ۱۴۰۰ به اقامتگاه‌های بومگردی اهدا شود ولی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، برگزاری این جایزه به زمانی مناسب پس از بازگشت شرایط به وضعیت عادی موکول گردید. امیدواریم که نخستین دوره از این جایزه در تابستان سال ۱۴۰۱ برگزار شود.

از آنجا که این جایزه مبتنی بر مفهوم بومگردی از منظر سنت مهمان‌نوازی ایرانی و توسعه پایدار است و بر مشارکت حداکثری تمامی ارکان گردشگری و بومگردی تاکید دارد، از شما به عنوان یکی از فرهیختگان و فعالان این حوزه، درخواست می‌شود با توجه به محورهای تعیین شده برای جایزه، پیشنهاد و نظرتان را برای شاخص‌های ارزیابی اقامتگاه‌های بومگردی در پرسشنامه‌ای که برای این منظور تهیه شده، مرقوم بفرمایید.

 

برای دانلود پرسشنامه اینجا کلیک کنید

یا می‌توانید با استفاده از این لینک  به صورت آنلاین پاسخ دهید.

برای آشنایی بیشتر با اهداف این جایزه، می‌توانید اساسنامه جایزه بومگردی سیدهاشم را از اینجا  دریافت کنید.

 

eco-lodge Ecolodge Seied Hashem Prize جایزه بومگردی سیدهاشم