Kalchal Ecolodge Descriptionاقامتگاه کلچال نمادی است از زندگی سنتی در دنیای مدرنیته!

این واحد بومگردی در بخش خرمآباد تنکابن قرار دارد و با انواع غذاهای سنتی شمالی با عطر دل‌انگیز چای شمال و گیاهان معطر پذیرای گردشگران است.

فضایی دل‌انگیز که هر رهگذری را به سوی خودش می‌کشاند و خاطراتی بیاد ماندنی را برایتان رقم می‌زند. 

مدیریت این واحد بومگردی بیشتر به دنبال احیا زندگی سنتی در جامعه امروزی است و درآمدزایی را در اولویت‌های بعدیش قرارداده است. وجود ساختمانی بسیار قدیمی که بازسازی شده شما را بب قدمت زندگی زنذگی مردمان این سرزمین آشنا می‌کند، آلاچیق‌ها سنتی، ساخت خانه‌های گلی و چوبی به همراه آب‌نما در وسط این واحد بومگردی فضایی زیبا را برای ثبت تصاویر خاطره‌انگیز فراهم کرده است.

در کلچال هر آنچه که تصورش را می‌کنی می‌توانی ببینی و در آرامش مطلق به استراحت بپردازی، شب و روز برایت مفهوم دیگری دارد، شب‌ها ستاره باران و روزها آفتابی ملایم و گاهی با نم‌ نم باران، طراوت بهاری را دو چندان می‌کند، باغ‌های فندق همجوار با این واحد بومگردی، شما را به دیدن طبیعت خدادادی دعوت می‌کند؛ خانه‌های گلی با درب و پنچجره‌های چوبی، استفاده از چادر شب‌ها و پرده‌های رنگی با سنگ فرش‌های زیبا در این مجموعه، هماهنگی کم نطیری از معماری بومی و سنتی ایجاد کرده است.

سهولت دسترسی به این واحد بومگردی و مدیریتی شایسته ضرورتی انکار ناپذیر است که هر واحدی باید به این دو مقوله مهم بپردازد؛ چرا که حلقه مفقوده اکثر اقامتگاه‌های بومگردی و پذیرایی این دو مبحث است.

کلچال آینده درخشانی دارد که با درخشش، سبب افزایش واحدهای بومگردی از نظر تعداد خواهد شد، اشتغال پایدار و توسعه صنعت توریسم در روستا را با برخورداری از کیفیت و کمییت همراه خواهد کرد.

eco-lodge Eco lodge Ecolodge Ecolodge Ecolodge ecotourism Ecotourism Iran Iran Touring Kalchal Mazandaran Stay sustainable tourism Tonekabon Tourism Tourism

Related cities