Kadkhoda House Ecolodge Descriptionخانه كدخدا که در دل بافت تاریخی و پله‌کانی روستای فارسیان واقع شده است چشم‌انداز زیبایی نیز به شاليزارهای پایین دست و کوه‌های ستبر البرز دارد.

ایوان سرپوشیده اش محل مناسبی برای تنفس هوای پاک، صرف صبحانه و چای دم کشیده کنار هیزم است و اتاق‌های متناسبش که دیوارهایی پوشیده با گل سفید (پوشش سنتی فضاهای داخلی روستا) و تاقچه‌های متعدد و پرده‌های دست دوز دارد، آرامش‌بخش و جای دنجی برای تجربه زندگی ساده و اصیل روستایی است.  

تامین سرویس‌های بهداشتی و حمام مجهز، سیستم گرمایشی متناسب، وجود تجهیزات و خدمات شستشوی مرتب ملافه‌ها، اخذ مجوزها و بیمه‌های لازم برای این منظور است که خاطر میهمانان از لزوم هر گونه دغدغه و پیش‌بینی دیگری برای اقامت آسوده کند. همچنین امکان چشیدن غذاهای سنتی با محصولات کشاورزان ده، پرسه‌زنی در کوچه پس کوچه‌های زیبای ده، کشف زیبایی‌های طبیعت اطرافش از جمله آبشار، جنگل بلوط و یخچال طبیعی در سینه‌کش رشته کوه البرز به کمک راهنمای محلی آموزش دیده و خوشرو می‌تواند، اقامتی خاطره‌انگیز و با نشاط  را برای میهمانان فراهم کند.

Azadshahr Culture Ecolodge Ecolodge ecotourism Ecotourism Ecotourism Farsiyan Food Food Golestan Handicraft Iran Iran Touring Kadkhoda House Nature Stay Tourism Tourism village

Related cities